Ürünlerimiz

Premium Askılı Vitrin Sistem

Premium Asklı Vitrin Sistemi alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri kafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız bir sistemdir.
Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askılı hareket etmektedir.
Camlar katlandığı zaman zeminde hiçbir profil ray vb. mekanizmalar bulunmadığından dolayı mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar.
Kayar kanatları sayesinde katlanabilen bir sistem olduğundan, iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlayan bu sistemde 10 mm kalınlığındaki temperli cam sayesinde tam bir güvenlik elde edilebilir.
Premium Askılı Vitrin Sistemi WİNPERAX ar ge sinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.

PREMİUM ASKILI VİTRİN SİSTEMİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

1)Premium Askılı Vitrin Sistemi sisteminde altta alüminyum ray olmayacağından camların yükü üste verilmiş olup, camlar delinerek sert plastik pimlerle desteklenmektedir. Sert plastik pimlerin tercih edilmesinin sebebi ise camların katlanması esnasında metal vidaların camları kırma riskinin yüksek olması göz önünde tutulmuştur.
2)Camlar tamamen kapatıldığı zaman, altta ray olmadığından zemine sabitlenmesi gereken mekanizma estetik açıdan gizli olarak tasarlanmıştır.
3)Premium Askılı Vitrin Sistemi'nde kullanılan rulmanlar yatay rulman değil dikey rulmanlar olduğundan camın ağırlığını daha rahat taşımaktadır.
4)Kanat genişlikleri 60-130 cm aralıklarında kullanılabilir, yükseklik ise 400 cm' ye kadar çıkartılabilir. Her kanatta 8 adet rulman görev yapmaktadır.
5)Alüminyum et kalınlığı 5.5 mm dir. Sistemin kanat başı ağırlığı 40-70 kg'dır.
6)Sistemde yan kasaya basan kıl fitiller tercih edilmiştir. Bunun sayesinde izolasyon sağlanmıştır. Kanatlar, dönüş esnasında üst rayda özel aparatlar kullanıldığından güç harcamadan kolayca dönen park yeri mevcuttur. Aynı seride kelebek sisteminde kullanılabilmektedir.
7)Kelebek sisteminde ise taşıyıcı merkezden olduğundan üstte taşıyıcı demir konstrüksiyon ve tavanda herhangi bir işlem gerektirmemektedir.
8)İki cam arasında kullanılan alüminyum fitiller ile yalıtım sağlanmıştır.