Ürünlerimiz

Katlanır Mobilya Sistemleri

Katlanır Mobilya Sistemleri oteller, konferans bölmeleri, iç oda bölmeleri ve restoranlarda kullanılan bir üründür.

Sistem taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde hareket etmektedir. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Ferah ve modern ortamlar sunar. Panel iç kısmında ses ve ısı yalıtımı sağlayan kaya yünü kullanılır.

Panellerin iç ve dış kısımlarında alüminyum profillere geçme yöntemiyle 8 mm MDF kullanılır. İki panelin birleşme noktası alüminyum profillerle ve kauçuk conta ile ısı ses yalıtımı sağlanır. Kanat genişliği 40 -120 cm arasında kullanılır. Sistem yüksekliği ise maksimum 300 cm dir.

Bir panelde 2 adet teker, 4 adet rulman ve zeminde bir adet gizlenmiş kilit bulunmaktadır. Paneller içerisinde kullanım alanlarına uygun olarak kapı yapılarak salonlar arasında geçiş sağlanabilmektedir. Otellere, konferans salonlarına, restoranlara aynı anda birden fazla amaçla kullanabilme imkanı sağlar.

Katlanır Mobilya Sistemleri WİNPERAX argesinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.