Ürünlerimiz

Express Sistem

Ekspress Sistem cam balkon kapatma sistemi uzun yıllar süren tecrübemizle üretmiş olduğumuz çok fonksiyonlu bir sistemdir. Her tip balkonda mükemmel çalışmakta, kullanım kolaylığı ve hareket kabiliyeti sayesinde yerli ve yabancı muadilleri karşısında rakip tanımamaktadır.
4*4 rulman sistemine sahip yatay rulman yataklarında hareket eden sistem en dar açılarda bile mükemmel hareket kabiliyetine sahiptir. Alttan ve üstten çalışan 4*4 rulman sisteminin avantajı hareket esnasında cam yükünün kullanıcı tarafından hissedilmemesidir.
Sistemin bir diğer eşsiz özelliği rulmanların hareket etmesini sağlayan kanalların 1.3 cm'ye kadar tıkanması durumunda bile rahatlıkla çalışan ve kesinlikle toz ve pislikten etkilenmeyen bir sistemdir. Bu sistemin uygulanabileceği maksimum yükseklik 200 cm dir. Kanat genişlikleri 15-70 cm arasındadır. Alttan ve üstten çalışabilen bir sistemdir. 8mm- 10mm cam seçenekleri vardır. Alüminyum et kalınlığı 2 ile 3 mm arasında taşıdığı yüke göre değişmektedir.
Yine WİNPERAX'ın geliştirmiş olduğu yağmur oluğu sayesinde suyu dışarı tahliye eder.
Ekspress Sistem WİNPERAX argesinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.