Ürünlerimiz

Lüx & Perdeli Sistem

Bu sistem siz değerli müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde cevap verebilmek için üretmiş olduğumuz Lüx & Perdeli Sistemdir.
Katlanır cam sisteminin, kullanım amacına uygun mükemmel bir sistem olan Lüx & Perdeli Sistemin amacı kışlık sistemi kapatıp balkonunuzu cam odaya çevirerek güneşten istifade etmenizi sağlamaktadır. Aynı sistem üzerinde perdeleri indirerek güneşi içeri almayabilirsiniz. Akdeniz gibi sıcak iklime sahip bölgelerde yaz mevsiminde, camları açtığımızda dahi sistem üzerindeki perdeleri indirerek,dilediğiniz kadar güneşi kesebilirsiniz.
Perdeli sistemin perdeleri, üst kasanın içinde muhafaza edilmektedir. Arıza ya da perdenin yıpranması durumunda ön kapağı açarak müdahale edilebilir.
Balkon içerisindeki perde görüntü kirliliği Lüx & Perdeli Sistem sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Perdeler camlardan bağımsız olduğundan dolayı, ister her cama göre, isterse iki camda bir perde uygulaması yapılabilmektedir.
Lüx & Perdeli Sistem WİNPERAX ar ge sinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.

LÜX & PERDELİ SİSTEM TEKNİK ŞARTNAMESİ

1)Sistem genişliği ek parça eni 1.100 cm boyu 290 cm e kadar uygulanabilir.
2)Rüzgarın etkili olduğu bölgelerde 10 cam seçeneği ile daha dirençli hale getirilir.
3)1.kalite içi çelik dışı polyemid kaplama sayesinde rulmanlar paslanmaz.
4)WINPERAX'IN geliştirmiş olduğu yağmur oluğu sayesinde içeriye su alma riski %5 e düşürülmüştür. Profil et kalınlıkları yaptığı göreve göre 2 ile 4.5 mm arasındadır.