> Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem | WINPERAX

Ürünlerimiz

Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem

Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem normal katlanır cam sistemlerinde kapanan mekanda ısı kaybı yaşandığından dolayı tasarlanmış bir sistemdir.
Daha çok ısı, ses ve su izolasyonu düşünülmüştür.
Isı yalıtımlı cam kombinasyonu 4+22+4 çift taraf temperli cam kullanılmaktadır.
İki camın birleşme noktasında alüminyum ara fitil kullanılmaktadır. Her bir camın birleşme noktasında alüminyum parçalara bağlı, çift taraflı kıl fitil kullanılmaktadır.
Balkonunu odaya çevirmek isteyenler için mükemmel bir üründür.
Ultra Isıcamlı & Jaluzili Sistem WİNPERAX ar ge sinde, müşteri memnuniyeti, kalite ve kolay kurulum düşünülerek tasarlanmıştır. Profil tasarım ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.

ULTRA ISICAMLI & JALUZİLİ SİSTEM TEKNİK ŞARTNAMESİ

1) Sistem genişliği 1100 cm , sistem yüksekliği ise maksimum 300 cm e kadar kullanılabilir. Tavsiye edilen yükseklik 250 cm dir.
2) Bir kanatta 4 adet teker, 8 adet rulman kullanılmaktadır. Her rulmana eşit yük verildiği için çok rahat hareket eder.
3) Alt raydan ve üst raydan çalışabilen bir üründür. Alt kasada WİNPERAX'ın tasarımı olan oluk sistemi kullanılır ve yağmur suyunu geçirmez.
4) Çok rüzgar gören bölgelerde 4+20+6mm. çift taraf temperli ısıcam sistemi de kullanılabilir.
5) İki cam arasında 22 mm boşluk düşünülmesinin sebebi jaluzili sistem uygulanabilirliği içindir. Sistem bir nevi ısıcam ve jaluzili sistemdir.
6) Sistemin bütün aksesuarları kendi fabrikamızda CNC tezgahlarımızda yapılmaktadır.